Badania dotyczące African Mango pokazuje korzystne skutki w przypadku wielu chorób takich jak cukrzyca, otyłość. Medycyna wskazuje na różne dodatkowe właściwości antybakteryjne, przeciwutleniacze i regulator działań przewodu pokarmowego. Owoc afrykańskiego mango jest często używany w suplementach, szczególnie jego kora, nasiona, liście i korzenie w leczeniu różnorodnych schorzeń. Ponadto istnieją liczne badania na możliwe wykonania afrykańskiego mango na poziomie przemysłu w produkcji kosmetyków, żywności i leków

african mango dawkowanie suplementu

African Mango dawkowanie

Badania kliniczne wskazują na reżim przestrzegania dwóch kapsułek African Mango trzy razy dziennie przed posiłkami lub 30 minut przed rozpoczęciem aktywności fizycznej.

Afrykańskie mango znajduje się na rynku w różnych postaciach jako proszki, płyny, kapsułki i niezależnie od jego prezentacji, ogólne dawkowania nie powinno przekraczać 150 mg każdego dnia.

Jak suplement pomaga w utracie wagi?

afrykańskie mango na odchudzanieChociaż istnieje pełno dowodów co do jego skuteczności w utracie masy, badania związane z otyłością, jest nie tyle naukowych informacje wykazujące, że długotrwałe stosowanie jest zdrowe. W kilku wyników związanych z tym tematem niepożądanych, powstają więc może nie wiedzieć, aż do tego punktu, że afrykańskie mango może wpływać na zdrowie w średnim i długim okresie.

Przeciwwskazania dotyczące African Mango (skutki uboczne?)

Użycia African Mango należy unikać podczas jakichkolwiek znanych alergii lub nadwrażliwość na jego składniki. Co do stosowania w okresie ciąży lub karmienia piersią informacji dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności jest niewystarczające. Interakcje African Mango z innymi składnikami zostały zbadane również przez ekspertów. Istnieje niewiele informacji na temat interakcji afrykańskiego mango z medycznymi lekami na receptę, Przez co zaleca się udanie się do lekarza w przypadku wykonaj pewnego rodzaju leczenie odwykowe.

Działania niepożądane

O afrykańskiego mango i jego działań niepożądanych w badaniach klinicznych były wykonywane na niewielkiej liczby konsumentów. Jednak łagodne działania niepożądane zostały udokumentowane i krótkoterminowe który obejmują:

  • Ból głowy
  • Suchość w jamie ustnej
  • Dolegliwości żołądkowo-jelitowe
  • Zaburzenia snu
  • Grypa podobny symptomy.
  • Toksykologia

W badaniach toksykologicznych po stosowaniu tego składnika jest zapis śmierci w ciągu 24 godzin do 7 dni dla ostrego zatrucia u myszy po dawce 1600 mg/kg, afrykańskiego mango ekstrakt. Jednak należy stanowczo zaznaczyć, że badania kliniczne wskazały na bezpieczeństwo w używaniu tego suplementu. Nie ma przypadków zachorować czy zagrożenia dla życia lub zdrowia po tych tabletkach.

Owoce afrykańskiego mango

owoc idealnyAfrykańskie mango to główny składnik suplementu. Drzewa można znaleźć w lasach tropikalnych Afryki i uprawiany jest w sposób przemysłowy w Afryce Zachodniej na gospodarstwach. Drzewo rośnie pomiędzy 30 i 40 metrów wysokości i podstawy poszerzył około 3 m jej liści jest gęsta i liście ciemnozielone, eliptyczne. Afrykańskie mango drzewa osiąga dojrzałość i rozwija się między 10 a 15 rokiem życia.

Jej żółte kwiaty pojawiają się w gęste garnki w miesiącach lutym i marcu i owocu pojawia się podczas pory deszczowej w miesiącach od lipca do września. Jednakże kwitnienia i owocowania może się różnić w zależności od położenia drzewa w lokalizacji geograficznej. Drewno tego egzotycznego drzewa charakteryzuje się wysokiej jakości.

Jego ziarna jest dobrze twarde i trwałe. Dojrzały owoc jest zielony, a otuliny jadalne (miąższ) jest miękkie, soczyste i jasny pomarańczowy. Ma słodki i lekko gorzkawy smak. Niektórzy ludzie skojarzyć go do smaku z terpentyną i nasiona tego drzewa są klasyfikowane jako nasiona oleiste, które również są przydatne do zrobienia wiele produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *