Prawie wszystkie 2020 Update świat kuszony do podjęcia pułapki weekend, gdy starają się schudnąć. Większość z nas jest mniej zaplanowana i bardziej zrelaksowana w sobotę i niedzielę. Jesteśmy też bardziej towarzyscy w weekend. Często oznacza to, że chcemy jeść więcej i ćwiczyć mniej. Jeśli Twoim celem jest utrzymanie wagi, dodatkowe kalorie na weekend mogą nie zrobić wielkiej różnicy. Jeśli Twoim celem jest utrata wagi, oszukiwanie w weekend może spowodować problemy. Ale są sposoby na to, aby to działało, jeśli chcesz wziąć Idealica weekend wolny od diety. Łatwo jest zjeść więcej w soboty i niedziele. Jesteś w domu częściej i blisko lodówki. Bardziej prawdopodobne jest, że wybierzesz się do Turcji do restauracji lub skorzystasz z bezsensownego posiłku towarzyskiego w dniu, w którym nie jesteś w domu.

Jak działa Idealica? Efekty

Ale Idealica robocze kalorie, które jesz w weekendy mają znaczenie tak samo jak Idealica robocze kalorie, które jesz w ciągu tygodnia. W rzeczywistości, jeśli zdecydujesz się nie ćwiczyć w weekendy, kalorie z Idealica dawek weekendowych może mieć większe znaczenie. Aby schudnąć w Idealica dawkach umiarkowane tempo 1-2 na tydzień, jest dostosowanie bilansu energetycznego, aby utworzyć deficyt co najmniej 3500 kalorii tygodniowo.

Oznacza to, że należy albo zjeść 500 mniej kalorii dziennie (każdego dnia), albo zjeść 250 mniej kalorii dziennie i spalić dodatkowe 250 kalorii z aktywnością fizyczną każdego dnia. Jeśli dostosujesz swój bilans energetyczny idealnie od poniedziałku do piątku, to zjedz trochę więcej w weekendy i prawdopodobnie nie skończysz tygodnia z wystarczająco wysokim deficytem kalorii, aby schudnąć – szczególnie jeśli pominiesz ćwiczenia. Jeśli używasz soboty i niedzieli

Idealica Skład. Czy są jakieś skutki uboczne?

Jak Idealica dni oszukiwać składniki i Idealica kompozycje przekroczysz, możesz skończyć komponowanie z nadmiarem kalorii i skutki uboczne i przybrać na wadze.ale jeśli Idealica skutki uboczne prowadzić swoje całkowite tygodniowe kalorie bardzo może być w stanie skończyć ze znacznym deficytem kalorii – jeden, który pozwala „strefy buforowej”, dzięki czemu można cieszyć się kilka dodatkowych kalorii w weekend i nadal osiągnąć ten docelowy deficyt 3500 kalorii.

Istnieją plany posiłków, które pozwalają na wzięcie wolnego weekendu z diety. Teoria jest taka, że pozwalając na okazjonalne odpusty, są one bardziej prawdopodobne do przestrzegania długoterminowego programu zdrowego żywienia. Czasami to działa. Popularne programy, które zawierają weekendowy cheat obejmują:Nutrisystem. Ten popularny komercyjny plan diety ma program Weekend My Way, który

Idealica opinie, forum, komentarze

To popularne Idealica opinie dla niektórych dietetyków. Idealica Recenzje Program (dostępny dla Idealica Recenzje klientów Costco) jest Idealica Recenzje 28-dniowy plan, że Idealica forum zawiera trzy posiłki dziennie, przekąski i Idealica Forum Turbo shake’ów na 20 dni. Klienci są w Idealica forum pouczeni, aby gotować lub jeść w weekendy dla Idealica opinii. Jednak oczekuje się, że będziesz przestrzegać planu żywieniowego Nutrisystica podczas tworzenia posiłków w domu lub wybierania ich w komentarzach restauracji.

Dlatego masz przerwę od paczkowanych diet, ale nie musisz jeść wysokokalorycznych potraw. Podczas jedzenia planu 80/20 nadal będziesz musiał wybrać zdrowe chude białka (SmartFuels) i odżywcze węglowodany (SmartCarbs). Ten plan jedzenia „zrób to sam” jest kolejnym popularnym programem, który pozwala oszukiwać w weekendy. Ale ogólnie rzecz biorąc, plany 80/20 często lepiej sprawdzają się przy utrzymaniu wagi niż przy jej utracie. W przypadku utraty wagi

Cena Idealica

To jest twój Idealica cena cel, to jest lepszy Idealica cena przyjąć 90/10 Idealica cena plan, aby utrzymać swój program utraty wagi na torze. To znaczy, że wybierasz jeden dzień w weekend, aby zjeść trochę więcej. Albo jeśli naprawdę chcesz się dobrze bawić, wybierasz posiłek, aby cieszyć się tłuszczem ulubionych i trzymać się swojego planu zdrowego odżywiania przez resztę weekendu.

Niektóre starannie opracowane programy odchudzania wymagają, abyś pościł w określone dni weekendu, a następnie zjadł to, co chcesz w swoje „off” dni. Zazwyczaj dni postu wymagają od ciebie bardzo niskokalorycznej diety – często jedna czwarta kalorii, które zazwyczaj spożywasz. To może być 500 do 600 kalorii. Potem jesz, co chcesz w inne dni. Większość ludzi decyduje się wziąć dni wolne.

Idealica gdzie kupić? Apteka

Koniec Idealica tygodnia zakupów, aby Idealica zakupy mogły cieszyć się sobotnim Idealica gdzie kupić i niedzielnym jedzeniem bez poczucia Idealica gdzie kupić winnego. Tam być 5:2 plan (pięć Idealica apteka oszukiwać dzień, dwa Idealica apteka szybki dzień), każdy inny dzień plan, i przerywany 4:3 post plan który być popularny.

Ale znowu, ostrożność w zarządzaniu kaloriami jest kluczem. Chociaż okazjonalne dni weekendowe są rozsądne, jeśli czujesz, że potrzebujesz ich cały czas, może to być czerwona flaga. Zdrowa dieta odchudzająca powinna być programem żywieniowym, który można uznać za zadowalający do utrzymania na całe życie. Jeśli okaże się, że nadal masz ochotę na sernik, chipsy i duży kawałek ciasta czekoladowego w każdy weekend, to może to być znak, że twój plan żywieniowy potrzebuje

Idealica Polska – Allegro, Amazon

Korekty: Dodatkowo, Idealica Polska dni weekendowe Idealica Polska są do Idealica Allegro często pretekstem do „knuckle Idealica Allegro biały” przez cały tydzień. Idealica Amazonka Innymi słowy, tworząc Allegro deficyt tygodniowych kalorii poprzez głodowanie się w trakcie Amazonki w tygodniu, dzięki czemu można bawić się w weekendy.

Jeśli poważnie podchodzisz do utraty wagi, to musisz być magnesem na to, co jesz codziennie – nawet w oszukańcze dni. Idealnie byłoby, gdyby liczba kalorii, które spożywasz w weekendy4 , była mniej więcej taka sama jak liczba kalorii, które spożywasz w ciągu tygodnia. Waga nie zna różnicy między sobotą a poniedziałkiem, więc twoja dieta też nie powinna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *